Tıpkı insan bedeninde olduğu gibi toplumda su tesisatı olarak telaffuz edilen sıhhi tesisat bir yapının damarlarını oluşturur. İnsan yaşamının en önemli olgularından birisi olan su altyapısının, yapının her noktasına sorunsuz şekilde ulaşmasının sağlanması açısından su tesisatı çok önemlidir. Bina altyapısında duvar içerisine bir ağ oluşturan tesisatın, sık sık bakım gerektirmeyecek biçimde yüksek dayanıklılık ve kalitede uygulanmalıdır. Maltepe sıhhi tesisat ilk altyapı döşeme uygulamalarından, mevcut altyapıdaki problemlerin çözümüne kadar her aşamada tüketicilere kurumsal hizmet anlayışıyla kaliteli çözümler sunuyor.

Yapıda su sayacından itibaren dairenin/konutun tüm ihtiyaç duyulan noktalarına kadar ulaşan duvar içerisindeki su tesisatının döşenmesi işlemlerinden, kullanım sırasında gelişen su tesisatı kaçak problemlerinin çözümlerine kadar yüksek titizlikte ve dikkatli projelendirme de bulunuyoruz. Kaliteli ve en güncel teknolojiye entegre edilen teknik teçhizat yardımıyla uzman personeller tarafından tesisat uygulamaları yerine getiriliyor. Maltepe sıhhi tesisat hizmetleri dahilinde;

  • Banyo tesisatı,
  • Mutfak tesisatı,
  • Tuvalet tesisatı,
  • Temiz su tesisatı,

Pissu tesisatı gibi yapının tüm alanlarındaki ihtiyaçlara yönelik tesisat altyapısı projelendirmesi ve uygulamaları yerine getiriliyor. Tesisat uygulamalarına ilişkin uzun yıllara dayanan deneyime sahip olan uzman personellerimiz tarafından tüketicilerin istekleri ve önerileri de dikkate alınarak, profesyonel çalışmalar döşeme, bakım ve onarım müdahalelerinde gerçekleştiriliyor.

Su tesisatınızda yaşanan kaçakların yaratacağı yüksek su tüketiminin haricinde hem ses hem de yapı tekniği açısından yaratabileceği sorunların bilincinde olarak, tüm ekiplerimizle Maltepe sıhhi tesisat hizmetlerimiz dahilinde kaçak uygulamalarına müdahalelerde bulunuyor. Duvar altyapısı içerisinde yer alan tesisattaki su kaçaklarının tespitinde en son teknoloji ürünü olan cihazları kullanarak, hem maliyeti hem de işlem sürelerini minimal seviyelere indiriyoruz. Gereksiz kırma-dökme işlemlerine ve oluşturacağı ciddi inşaat pisliğine yalnızda kaçak noktasının tespitini sağlayabilmek için yer vermiyoruz. Binada ya da konutunuzda yaşadığınız tüm tesisat sorunları için geniş kadromuzla kısa sürede sizlere yanıt veriyoruz. Su kaçaklarından, tesisat tıkanıklıklarına ve hatta petek temizliğine kadar tüm tesisat sistem ve ürünlerinde yaşadığınız sorunlar için uzun vadeli, kaliteli çözümler üretmek üzere tüm gücümüzle çalışıyoruz. Özel hizmet çözümlerimize dair daha fazla bilgi almak ve destek talebinde bulunmak için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir