Su tesisatı, binanın altyapısında bulunan ve tüm binayı dolaşan hem temiz su hem de pis su altyapısını oluşturan unsurlardır. Duvar içerisinden, kanallardan geçen borular ile yapıdaki tüm su aktivitelerini gerçekleştiren su tesisatında bir problem meydana geldiğinden müdahale şansı bireysel olarak mümkün değildir. Su tesisatındaki tıkanma, kaçak ya da bağlantı eskimesi gibi pek çok sorunun gün yüzüne çıkması zaman içerisinde mümkündür. Her ne kadar kaliteli olsa da özellikle İstanbul’ un önemli ilçelerinden Maltepe’ de bulunan binalarda su tesisatının eski olması sıklıkla problemlerin yaşanmasına neden oluyor. Maltepe Su Tesisatçısı olarak firmamız, uzun yıllardır ilçe genelinde vatandaşların yaşadıkları su tesisatı arıza sorunlarının hızlı ve kaliteli çözümü için faaliyet gösteriyor.

Maltepe Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Su tesisatlarına ilişkin en sık görülen arızalardan birisi de su kaçağı sorunudur. Çünkü Maltepe’ deki yaşı çok fazla olan binaların yapımında döşenmiş olan su tesisatında zaman içerisinde ister demir/çelik ister de plastik olsun fark etmeksizin aşınma, delinme ya da bağlantı kopması gibi sorunlar meydana gelebiliyor. Bu sorunlar yalnızca aşınmaya bağlı değil aynı zamanda da tesisattaki olağan dışı basınç artışları gibi faktörlerden dolayı ile de su tesisatında su kaçağı meydana gelebilir. Maltepede Su Tesisatçısı firmamız, bu tip tesisatlar içerisinde ortay acıkan su kaçağının tespiti için en yeni teknolojik cihazlar kullanıyor. Son teknoloji cihazlar ile kırmadan su kaçağı tespiti sağlanıyor. Böylelikle tek bir noktadaki su kaçağına ulaşmak için tüm duvarın kırılmasına gerek olmadan su kaçağı tespiti yapılıyor.

Maltepe Tıkanıklık Açma

Su tesisatında sık görülen bir diğer problemse boru tıkanıklık sorunudur. Hızlı tıkanıklık açma yöntemleri ile su tesisatındaki borularda meydana gelen tıkanıklık, su taşmasına veya su basıncının artarak, tesisatta patlamaya neden olabiliyor. Hızlı tıkanıklık açma yöntemlerimizle hem temiz su hem de pis su tesisatınızdaki tıkanıklıkları açıyoruz. Tıkanıklık açma işlemlerinde;

  • Lavoba tıkanıklık açma,
  • Tuvalet tıkanıklık açma,
  • Klozet tıkanıklık açma,
  • Pimaş tıkanıklık açma,

Çalışmaları gerçekleştiriliyor. Herhangi bir kırma ve dökme işlemine maruz bırakmadan 7/24 tesisattaki tıkanıklık problemlerini gideriyoruz. Maltepe su tesisatçısı hizmetlerimize ulaşabilmek için 0507 370 94 64 – 0535 963 91 38 numaralı telefonlarımızı günün her saatinde arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir