İnsan vücudunun ve temel insan yaşamının en elzem ihtiyaçlarının başında su gelir. Su yaşamın en doğal kaynağı konumunda bulunurken, şehir yaşantısında suya ulaşım için çeşitli ihtiyaçlar gün yüzüne çıkar. Bunların başında da çok katlı veya tek katlı olması fark etmeksizin bir yapı içerisinde yaşamını sürdürmek isteyen kişilere suyun ulaştırılmasıdır. Bunun için tazyikten, her alana eşit oranda ulaştırılabilmesine kadar pek çok değişken söz konusu olur. Su tesisatı, binaların ve tüm diğer yapıların altyapısına döşenen özel su boruları ve ilave aparatları bulunan bir tesisat türüdür. Mimari ve teknik açıdan ciddi bir uzmanlık gerektirmekte olduğundan su tesisatının döşenmesinden bakım ve onarımına kadar her aşamada profesyonel su tesisatçısı hizmetlerinden yararlanılması gerekir. Maltepe kırmadan su tesisatı onarımı hizmetlerimizle su tesisatınızda yaşadığınız problemler için kameralı su kaçağı tespit ve onarımı gerçekleştiriyoruz.

Kırmadan Su Tesisatı Hizmeti

Eski dönemlerde su tesisatınızda bir kaçak olduğundan dahi şüphe duyulması halinde su borularının geçtiği duvarın yüzeyi kırılır ve su borularına ulaşır. Bu şekilde gözle görme yöntemine dayanan bir tetkikle su kaçağının nerede olduğu belirlenmeye çalışılırdı. Bu hem ciddi bir kir hem de ciddi bir hafriyat maliyeti teşkil ederdi. Ancak günümüzde Maltepe bölgesi genelinde uzman ekiplerimizle, su tesisatınızdaki su kaçağı sorunları için kameralı su tesisatçısı hizmetleri sunuyoruz. Özel görüntüleme teknolojilerinden yararlanarak, su tesisatınızın hangi noktasında su kaçağı sorunu olduğunu belirleyebiliyoruz. Bunun için ekiplerimiz, su borularının dışarıda olan ağızlarından içeriye metrelerce uzunlukta kabloya sahip olan yüksek görüntü kalitesindeki kameralar ile su borusunun içinden görüntü alarak, su kaçak noktasını tespit ediyoruz.

Su Tesisatı Tıkanma Sorunu ve Çözümü

Su tesisatınızdaki tıkanıklık sorunlarını da kameralı Maltepe su tesisatçısı hizmetlerimiz ile en kısa sürede tespit edip, gerekli olan müdahaleleri yerine getirebiliyoruz. Uzman kadromuz ve güncel teknolojiye uyumlu altyapımızla 7-24 su tesisatçısı hizmetleri sunuyoruz. 0535 963 91 38 – 0507 370 94 çağrı merkezimize günün her saatinde ulaşarak, bilgi alabilir ve servis hizmeti alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir