Yaşam alanlarınıza değer katan ve temel ihtiyaçlarımızı oluşturan suyu, evimizin her ihtiyaç duyduğumuz noktasına taşıyabilmemiz için su tesisatına ihtiyacımız vardır. Duvar ve zemin içerisine döşenen su borularından ve bağlantı ekipmanlarından oluşan su tesisatları, kaliteli malzemeler sayesinde uzun ömürlü bir kullanım potansiyeli oluşturur. Ancak her konuda olduğu gibi zaman ve tabii ki olağan dışı dış etkenler su borularınızda kaçak oluşumuna yol açabilir. Su kaçağı, hem su faturalarınızın artışına neden olur hem de su kullanımınızdaki basınç seviyesinin düşüşü gibi sorunlara yol açar. Duvarda aşınmaya da neden olabilen su kaçağına karşı firmamız Maltepe kırmadan su kaçağı onarımı gerçekleştirmektedir.

Teknolojik Cihazlarla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Ekiplerimiz, binanızdaki su tesisatının yapısına göre uyumlu olan özel teknolojik cihazları kullanarak, su kaçağı sorununun nereden kaynaklı olduğunu kolayca tespit edebiliyor. Bilgisayar destekli olan cihazlar aracılığı ile hem su borularınızın içerisinden görüntü alabiliyoruz hem de gerekli müdahaleleri gerçekleştirebiliyoruz. Bu şekilde su kaçağı tespiti çalışmalarımız sayesinde su kaçağının yerini bulmak ve müdahalede bulunmak için kırma ve dökme yapmamıza gerek kalmıyor. Kırmadan ve dökmeden teknolojik ekipmanlarımızla binanızın su tesisatındaki kaçak onarımını en hızlı şekilde tamamlıyoruz. Bu noktada su tesisatınızdaki kaçağın tespiti için Maltepe kırmadan su kaçağı onarımı hizmetlerimizde firmamız tarafından nem ölçer, kameralı görüntüleme sistemi, akustik dinleme sistemi, termal kamera, robot ekipman ve dedektör gibi tamamen en yeni teknoloji ürünü olan son sistem ürünler kullanılmaktadır.

Binanıza ve Su Tesisatınıza Uyumlu Müdahale

Tüm su tesisatı kaçak problemleri için standart bir uygulama prosedürümüz bulunmamaktadır. Bunun sebebi ise Maltepe kırmadan su kaçağı onarımı hizmetlerinde, binaların yapısında ve tabii ki su tesisatındaki değişkenlerdir. Su tesisatları bina özelliklerine ve ihtiyaçlarına göre döşenmektedir. Firmamızın uzman ve sertifikalı personelleri bunun bilincinde gerekli müdahaleleri yerine getiriyor. Kırmadan su kaçağı tespiti için Maltepe genelinde firmamızın çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir