Elektrik tesisatlarındaki sorunlarda her zaman teknolojik cihazlardan yararlanarak, çalışmalarımızı yerine en yüksek kalitede getirmekteyiz. Güncel elektrik teknolojilerini yakından takip ederek, Maltepe duvar kırmadan elektrik kablosu bulma ve arıza onarımı gerçekleştirmekteyiz. Maltepe elektrik servisi firmamız bünyesinde en yeni görüntüleme sistem ve cihazları bulunmaktadır. Binanızın duvarı altına döşenmiş olan kabloların yerini tam olarak saptayabiliyoruz. Böylelikle sizleri gereksiz kırma ve dökme işlemlerinden kurtararak, hem elektrik tesisatı arıza onarım maliyetlerini düşürüyoruz hem de değerli zamanınızdan tesisattaki arızaya ilişkin yaşadığınız kayıpların minimal seviyede tutulmasını sağlamayı hedefliyoruz.

Elektrik Kablosunun Yerini Cihazlarla Tespit Etme

Binanızın duvarının altından geçen elektrik tesisatı kablolarının nerede olduğunu belirleyebilmek amacı ile firmamız en yeni teknolojileri kullanmaktadır. Bu noktada arızalı olduğunu belirlediğimiz elektrik tesisatının ilgili duvardan geçen kablosunun duvarın tam olarak hangi konumunda olduğunu belirleyebilmek amacı ile kameralı dedektör kullanıyoruz. Elektrik tesisatını duvarın dışından görebilmemizi sağladığı gibi sadece kablonun yerini belirleyebilmek için geniş ve büyük boyutlu duvar kırma işlemlerini gerçekleştirmiyoruz. Kameralı dedektör gibi teknolojik ekipmanlarla gerçekleştirdiğimiz duvar kırmadan elektrik kablosunun yerini tespit etmemiz ekonomik olduğu gibi son derece güvenilir bir çalışma sağlamaktadır. Maltepede elektrikçi hizmetlerimiz dahilinde sizlere her zaman en kaliteli ve en güvenilir hizmetleri sunmayı hedefliyoruz.

Garantili Maltepe Elektrik Tesisatı Onarımı

Maltepe’ nin tüm bölgelerinde aktif olarak uzun yıllardır sunduğumuz profesyonel elektrik tesisatı onarım ve bakım hizmetlerimizle bölge genelinde elektrik ihtiyaçlarının her zaman en verimli şekilde karşılanmasına yardımcı oluyoruz. Duvar kırma ve dökme söz konusu olmadan kablo konumu tespiti gibi müşteri odaklı çalışma anlayışına sahip olan Maltepe elektrikçi firmamız ile elektrik tesisatınızın arızalarından ekonomik ve garantili şekilde kurtulabilirsiniz. Tüm işlemlerimizin firmamız bünyesinde garanti altında olduğu hizmetlerimiz için iletişim sayfamızdaki çağrı merkezi numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir