Komple tesisat borularının geçtiği duvarın yıkılmasıyla yapılan su kaçağı tespiti ve onarımı çalışmaları artık geride kaldı. Yetkin ve uzman personellerimizle en yeni teknolojik sistemlerle kırmadan su kaçağı tespiti ve onarımı gerçekleştiriyoruz. Evinizde, ofisinizde ya da işletmenizde su tesisatınızın su kaçırdığından şüphe duyuyor ya da eminseniz İdealtepe kırmadan su kaçağı tespiti hizmetlerimize başvuruda bulunabilirsiniz. Hem sıhhi tesisat uygulamaları hem de bu alandaki gelişen teknolojik sistemlere ilişkin uzmanlıkları bulunan personellerimiz, profesyonel müdahaleler gerçekleştiriyor. Özellikle de duvarınızın içerisinden geçen ve su kaçağı şüphesi bulunan su borularında kaçak olup, olmadığını ve mevcut bir kaçak varsa bunun tam olarak borunun hangi noktasında olduğunu nokta atışıyla belirliyoruz.

Su Tesisatında Su Kaçağı Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Su kaçağının boyutlarına göre etkileri değişkenlik gösterir. Öncelikle su kaçağı, tüm çeşmeler kapalı olmasına rağmen su akma sesinin geliyor olması şiddetli bir su kaçağı olduğunu gösterir. Bunun yanı sıra tesisatın geçtiği duvarda nemlenme/ıslaklık oluşabilir. Ayrıca su kaçağının şiddetiyle alt komşunuzun tavanında rutubet veya akma meydana gelebilir. Bu durumda su tesisatınızda bir kaçak olduğu kesindir. Ancak bu kaçağın borunun tam olarak hangi noktasından kaynaklandığını tespit etmek hem zaman hem de maliyet açısından önemli bir avantaj sağlar. İdealtepede su tesisatçısı olarak firmamız, size bunu en etkin şekilde sağlıyor.

Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Su tesisatınızdaki su kaçağının tespitini sağlamak amacı ile çeşitli teknik ekipmanlar kullanıyoruz. İdealtepe kırmadan su kaçağı tespiti için ‘dinleme cihazı’, ‘termal kamera’, ‘pis su kamerası’ ve ‘nem ölçer’ gibi teknolojik ürünler kullanıyoruz. Bu ürünler sayesinde su borusunun hangi noktasında kaçak olduğunu bulabiliyoruz. Böylelikle doğrudan bu noktaya bir delik açarak, su kaçağı için müdahale gerçekleştiriyoruz. Bu şekilde müdahaleler size hem düşük maliyet hem de minimal zaman kaybı oluşturuyor. Sizde kırmadan su kaçağı tespiti ve profesyonel onarım hizmetlerimiz için çağrı merkezimize başvuruda bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir