Hayatımızın her anında kullandığımız cihazlar, elektriğe olan ihtiyacımızı ve hatta ne ifade ile bağımlılığımızı daha da ileri seviyeye taşıyor. Elektrik gibi önemli bir kaynağa olan ihtiyaçlar dolayısı ile tüm yapıların kaba inşaatı sırasında tesisatı yapı içerisine döşeniyor. Daha öncede hazırlanan elektrik tesisatı projesi dahilinde yapı içerisine uygulanan elektrik tesisatı sayesinde her noktada elektrik ihtiyaçlarının güvenle karşılanabiliyor. Elektrik tesisatında meydana gelen bir sorunda ise bireysel müdahale hem güvenlik riski oluşturur hem de yetersiz ekipman nedeni ile çözülemez. Cevizli elektrik tesisatı onarımı hizmetlerimizde hem en yeni teknolojik sistemlerden yararlanıyoruz hem de tesisatınızdaki sorunların çözüm sonrasında uzun ömürlü kullanım potansiyeline sahip olmasını sağlıyoruz.

Görüntüleme Sistemleri ile Kaçak Tespiti

Binanızın duvarları içerisine döşenmiş elektrik tesisatında yaşadığınız sorunlara ilişkin Maltepe elektrikçi olarak en güncel teknolojik ekipmanları kullanıyoruz. Özellikle de elektrik tesisatınızdaki kaçak problemlerine ilişkin yaptığınız başvurularda, metrelerce uzunlukta duvar içerisinden geçen tesisatınızın hangi noktada kaçak yaptığının tespiti için özel ‘IR Termometre’ ve ‘ Duvar Tarama Cihazı’ gibi ekipmanlar kullanıyoruz. Elektrik kaçağının sismik hareketler ve sıcaklık algısı ile tam hedefli olarak tespit edebiliyoruz. Böylelikle müdahalenin nereden yapılması gerektiğini belirleyerek, hedefli bir elektrik kaçağı onarımı gerçekleştirebiliyoruz.

Kaliteli Malzeme Yüksek Dayanıklılık

Elektrik tesisatınızda meydana gelen elektrik kaçaklarında Cevizli elektrik tesisatı onarımı uygulamalarımız kapsamında sadece kaliteli malzeme kullanıyoruz. Misal elektrik tesisatınızda kaçak yaratması nedeni ile değiştirilecek kablonuzun değişiminde sadece birinci sınıf kalitedeki kablolar kullanıyoruz. Böylelikle bina altyapısında kalan kablonun kısa süre içerisinde aşınma ve yıpranma yaşamadan on yıllar boyunca sorunsuz şekilde elektrik ihtiyaçlarınızı karşılamada görev almasını sağlıyoruz. Hayatınızı kolaylaştıracak elektrik çözümlerine önem veriyoruz. Bu yüzden de kaliteli malzeme kullanımına önem gösteriyoruz ki daha uzun ömürlü bir kullanım potansiyeli elde edebiliyoruz. Ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen müdahalelerde tesisatınızdaki sorunlar giderilirken, sizlere de işlemlere ilişkin detaylı ve kolay anlaşılır bilgilendirme raporları sunulmaktadır.

Ekonomik ve kaliteli olduğu gibi güvenilir ve şeffaf bir Maltepe elektrikçi hizmetlerinden faydalanabilmenizi amaçlıyoruz. Ayrıca elektrik tesisatınızdaki arızalar ya da merak ettiğiniz tüm konulara ilişkin servisimizin her zaman profesyonel ekiplerinin görev aldığı çağrı merkezine başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir