Yapıların en üst elemanları olmasıyla kötü hava koşullarını ilk karşılayan ve tüm yapının bu unsurlara karşı korumasını sağlayan olgu çatılardır. Bu sebeple çatı yapım ve onarım işlemleri son derece kaliteli şekilde yerine getirilmelidir. Taşıyıcı kısım ve kaplama olarak 2 ana gruba ayrılan çatılarda, onarım ve bakım çalışmalarının bu iki grubun temel işlev(amacı) ve ihtiyaçlarına göre hareket edilmesi gerekir. Uzun ömürlü ve en zorlu hava koşullarına karşı dahi yüksek direnç gösterebilecek bir çatı onarımının gerçekleştirilebilmesi içinde teknik açıdan uzmanlık çok önemlidir. En sert koşulların söz konusu olduğu çatılardaki en ufak bir eksiklik ya da hata ciddi zararların yaşanmasına neden olur. Maltepe çatı onarımı hizmetlerimizde uzman kadromuz ve güncel yapı teknolojisine uyumlu teknik ekipman ve sistemlerimizle profesyonel çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Çatı onarım çalışmalarımızda, çatı taşıyıcı sistemi ile çatı kaplama bölümleri için ayrı değerlendirmeler gerçekleştirilir. Bu çatı ekspertiz çalışmalarıyla çatıda her iki bölümdeki yıpranmış elemanlar belirlenip, ihtiyaç duyulan yeni çalışmalara dair rapor oluşturulur. Tüketiciye sunduğumuz rapor çerçevesinde alınan onay ve belirlenen bütçe doğrultusunda hızlı, kaliteli ve ekonomik çatı tadilat çalışmaları Maltepe çatı onarımı hizmetlerimiz dahilinde uygulanmaktadır.

En yüksek teknolojiyi barındıran ögeler ile gerçekleştirilen çalışmalarda özellikle binanızın ısı yalıtımını çatı konumundan da sağlayacak ve böylelikle 25% oranından daha fazla kaybın önleyici çözümler gerçekleştiriyoruz. Uzman kadromuz, yüksek iş güvenliği altında Maltepe çatı onarımı çerçevesinde;

  • Kiremit çatı tadilatı,
  • Baca tadilatı,
  • Çatı iskelet tadilatı,
  • Su yalıtımı yenileme,
  • Su dereleri yenileme,

Uygulamalarını en yüksek kalitedeki ve ekonomik malzemeleri kullanarak, gerçekleştirir.Uzun ömürlü kullanılabilirlik dayanıklılığı sağlayacak biçimde çalışmalar uygulandığından her yıl tekrar tekrar yüksek maliyetlere yol açabilecek çatı bakım ve çatı onarım çalışmalarına ihtiyaç duyulmaması sağlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir