Bir yapının temel yapısal özelliklerinin başında su tesisatı gelir. Yapıda yaşam standartlarını oluşturan en önemli özelliklerin başında su altyapısı geldiğinden, hassas bir olgudur. Özellikle de pis su ya da temiz su ihtiyaçlarının her noktada sorunsuz karşılanabilmesi sadece doğru ve kaliteli bir tesisat döşeme ile mümkün olabilir. Yapının temel aşamasında iken uygulanan tesisatta zaman içerisinde aşınma, delinme, yerinden çıkma ve benzeri pek çok farklı olumsuz durum meydana gelebiliyor. Bu tip durumlarda kullanım açısından problemlerin oluşmasına neden olabiliyor. İşte bu noktada Bostancı Su Tesisatçısı merkezimize başvurarak, Bostancı’ da bulunan binanızdaki su tesisatı sorunlarınıza profesyonel destek alabilirsiniz.

Sık Görülen Su Tesisatı Arızaları

Su tesisatının olağan kullanımı sırasında zamanla meydana gelebilecek pek çok farklı problem söz konusudur. Bostancıda Su Tesisatçısı merkezimizde de su tesisatında görülebilecek her türlü probleme ilişkin hem teknik açıdan hem de uzman açısından hazırlık bulunur. Tüm uzmanlarımız su tesisatı uygulamalarına dair sertifikalı eğitim sahibi ve uzun yıllara dayanan deneyim sahibi olmaları ile tüm problemlerde hem hızlı hem de etkin çözümler oluşturur. Su tesisatında;

  • Su kaçağı,
  • Klozet ve lavabo tıkanması,
  • Su borularının eskimesine bağlı kötü koku oluşumu,


Gibi problemler görülebiliyor. Bu tip problemlere ilişkin olarak uzman personellerimiz ile 7 gün 24 saat kesintisiz su tesisatı hizmetini Bostancı genelinde sunuyoruz.

7 24 Bostancı Su Tesisatçısı Hizmeti

Su tesisatının gün boyu olağan şekilde yoğun kullanımı çerçevesinde ne zaman problem olabileceği belli olmaz. Özellikle de su kaçağı gibi problemler, ertelenebilir sorunlar değildir. Bu yüzden bu tip su tesisatı arıza durumlarına karşı Bostancı Su Tesisatçısı olarak 7 gün 24 saat kesintisiz su arıza onarım hizmeti sunuyoruz. Uzman kadromuz Bostancı genelinde mobil araçlar ile servis müdahalesine hazır bekletildiğinden gerekli müdahaleleri en kısa sürede gerçekleştirebiliyoruz. Böylelikle su kaçağının binanızın ya da dairenizin duvarların ya da mekanda bulunan eşyalarınızda oluşturabileceği tahribatı minimal seviyede tutabiliyoruz. Ayrıca su kaçağı, tesisatınızda meydana geldiğinden, su faturanıza da ciddi maliyetler yansıtabileceğinden, en hızlı çözümü için müdahalelerde bulunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir