Binanızın tesisatında yaşadığınız sorunlar için her zaman en kaliteli servis hizmetlerini sunmak üzere uzun yıllardır Maltepe’ nin en yoğun nüfuslu bölgesi Bostancı semtinde faaliyet gösteriyoruz. Firmamız, siz değerli müşterilerimizin su tesisatı alanındaki ihtiyaçlarını her zaman göz önünde bulundurarak, çalışmalarını yönlendirmektedir. Bu çerçevede de eğer sıhhi tesisatta yaşadığınız bir kaçak problemi söz konusu ise uzmanlarımızla sadece en yeni teknolojiden yararlandığımız, pratik ve ekonomik çözümleri uygulamaktayız. Özellikle de cihazla su kaçağı tespiti yaparak, sizi ciddi inşaat masraflarından kurtarabiliyoruz. Bostancı kırmadan su kaçağı tespiti sayesinde suyun nereden aktığını daha kısa sürelerde tespit edebildiğimiz gibi gerekli olan müdahaleleri de nokta atışı olarak çözüme kavuşturuyoruz.

Bostancı Cihazla Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Sıhhi tesisat ve teknolojileri konusunda uzman personellerimiz, su kaçağının bulunduğu duvar ve yüzeye göre cihaz kullanımı uygulamaktadır. Yani her su kaçağı için aynı cihazları kullanmamaktayız. Bu doğrultuda da nem ölçer, pis su kamerası, termal kamera ve dinleme cihazları gibi yüzeye en uygun olan teknolojik cihazları kullanıyoruz. Bu cihazlar sayesinde duvarı kırmadan içerisindeki su borusunun neresinde kaçak olduğunu belirleyebiliyoruz. Bu belirleme işlemi sayesinde su borusunun geçtiği boruyu komple kırmak zorunda kalmıyoruz. Bu hem daha ekonomik şekilde su kaçağının onarılabilmesini sağlıyor. Bostancı kırmadan su kaçağı tespiti hizmetlerimizde her zaman maksimum müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.

Su Kaçağı Onarımı Nasıl Yapılır?

Su kaçağının onarımı için fonksiyonel çözümler gerçekleştiriyoruz. Maltepede tesisatçı olarak firmamız, uzun yıllardır cihazla su kaçağı tespiti yaptığı çalışmalarında tespit edilen su kaçağı için küçük duvar kırma yapıyor. Yani su kaçağının tam bulunduğu noktadan cihazların ve malzemelerin sığacağı boyutlarda delik açıyoruz. Böylelikle su borusundaki sızıntı noktasına ulaşarak, gerekli olan onarımını sağlayabiliyoruz. Her zaman en kaliteli malzemelerle gerçekleştirdiğimiz yüksek dayanıklı su kaçağı onarım çalışmalarımız için size garanti sunuyoruz. Garantili su kaçağı tespit ve onarımı hizmetlerimiz için her zaman 0535 963 91 38 – 0507 370 94 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir