İstanbul’ un yoğun nüfuslu bölgesi olması itibari ile yoğun bir su tüketiminin gerçekleştirildiği Maltepe’ de Başıbüyük semtinde su tesisatı sorunlarınız için profesyonel ekibimizle destek sağlıyoruz. Uzman personellerimiz ve güncel teknolojiye entegre edilen sistem altyapımızla Başıbüyük ve çevresinde su tesisatındaki problemlerinizin giderilmesini sağlıyoruz. Güncel teknolojiyi her zaman etkin biçimde hizmetlerimizde kullanmaya özen gösteriyoruz. Böylelikle müşterilerimizin en yüksek kapasitede maksimum müşteri memnuniyeti oluşturmayı hedefliyoruz. Başıbüyük kırmadan su kaçağı tespiti ve onarımı ile su kaçağını en hızlı şekilde tespit edebiliyoruz.

Tesisatta Su Kaçağı Neden Olur?

Binanızın veya dairenizin su tesisatında ortaya çıkan su kaçağının pek çok farklı nedeni olabilir. Bu aşamada eğer su tesisatınızda bir kaçak varsa bu; döşeme sırasında kullanılan malzemelerin kalitesiz olması, hatalı işçiliğin uygulanmış olması ve tabii ki kullanımın çok yüksek potansiyelde olmasına bağlı olarak meydana gelebiliyor. Bu noktada su tesisatınızdaki su kaçakları su borularının bağlantı noktalarından oluşabileceği gibi aynı zamanda da su borularındaki aşınmaya ve çürümeye bağlı olarak delinme yaşanması ile de oluşabilir. Bu gibi faktörler su tesisatınızda ciddi seviyelerde su kaçaklarının yaşanmasına neden olabilir. Başıbüyük su tesisatçısı olarak, su kaçağını tespit ederken en yeni teknolojilerden faydalanıyoruz.

Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Başıbüyük ilçesinde tesisatınızda yaşadığınız su kaçağı sorunu için bize başvuruda bulunduğunuz da en yeni teknolojileri kullanarak, sizlere yanıt vermeyi hedefliyoruz. Hassas dinleme cihazlarını kullanarak, duvar içerisindeki su borularının hangi noktasında kaçak meydana geldiğini belirliyoruz. Kırmadan su kaçağı tespiti için kullandığımız hassas dinleme ve görüntüleme cihazları sayesinde binanızda ya da dairenizde gereksiz hafriyata yol açacak işlemlerin gerekliliğini ortadan kaldırıyoruz. Bu şekilde söz konusu duvar kırma işlemlerini tamamı ile nokta atışı ile gerçekleştiriyoruz. Başıbüyük kırmadan su kaçağı tespiti ve onarımı hizmetlerimizden yararlanabilmek için bizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir