Su, yaşamın en önemli kaynağıdır. Modern toplum yaşamında su altyapısı hem pis su hem de temiz su altyapısı olarak, en elzem gereksinimlerden birisidir. Bir binanın yapımı sırasında öncelikle kaba inşaatında su boruları ve diğer tesisat birimlerinin montajı uygulanmaktadır. Bu nedenle sıhhi tesisat olarak belirtilen pis su ve temiz su boruları ve diğer parçaları duvar ve zemin içerisinde kalmaktadır. Bu durum olası sıhhi tesisat arıza durumunda müdahalelerin bireysel olarak yapılabilmesini sınırlar. Çünkü tesisattaki sorunlu noktayı belirleyebilmek ve dahi ona ulaşabilmek için teknik ekipman ve sıhhi tesisat uzmanlığı gerektirir. Bağlarbaşı sıhhi tesisat merkezi, uzman teknisyenleri ve çağın teknolojisine uyumlu servis altyapıları ile en kronik su tesisatı arıza durumları için dahi hızlı ve etkin çözümler geliştiriyor.

Kırmadan Dökmeden Su Tesisatı Arıza Onarımı

İstanbul’ un Anadolu yakasındaki köklü ilçelerinden olan Maltepe’ de binalarda kullanılan su tesisatları zamanın gerisinde teknoloji ürünlerine sahiptir. Bu durum eskiyen su tesisatında zaman zaman çeşitli sorunların meydana gelmesine neden olabiliyor. Maltepe sıhhi tesisat servisi tarafından su tesisatında meydana gelen problemlerde kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti ve onarımı gibi müdahaleler gerçekleştiriliyor. Binanın duvarlarından veya zeminden geçen borulardaki delinme, çatlama ve kırılma gibi olumsuz durumların tam olarak hangi noktada olduğunun belirlenmesinde çeşitli görüntüleme sistemleri kullanılıyor. Bu şekilde tam yer belirlenerek, sorunlu bölgenin olduğu yerde küçük kapsamlı müdahale uygulanmaktadır. Böylelikle ciddi hafriyat pisliği ve tabii ki maliyetinin tüketicilerimiz açısından oluşmamasını sağlıyoruz.

Kamera sistemleri, termal sistemler, özel ekipmanlar ile gerçekleştirilen Maltepe sıhhi tesisat hizmetleri tüketici açısından her zaman düşük maliyet, yüksek kalite sağlıyor. Böylelikle sık sık su tesisatı arızaları dolayısı ile mali açıdan da tüketicilerin yorulmalarının önüne geçilebiliyor.

Geniş Hizmet Alanı

Uzman personellerin görev aldığı Bağlarbaşı sıhhi tesisat merkezimizde her zaman kaliteli parça ve malzemelerin kullanımı gerçekleştiriliyor. Sadece sıhhi tesisat arıza sorunları için değil su tesisatı döşeme, boru yenileme, özel su tesisatı projelendirmeleri, açık alan su altyapısı çözümleri gibi pek çok farklı hizmet türüne de son derece hızlı, kaliteli ve ekonomik şekilde ulaşabilirsiniz.

Deneyimli teknisyenlerin çağın en ileri teknolojileri ile uyguladıkları Bağlarbaşı sıhhi tesisat çözümleri sayesinde yaşam alanlarında ya da genel kullanım alanlarında su konusundaki tüm altyapı ihtiyaçlarınızı en kaliteli şekilde karşılayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir