Su tesisatınızda bir kaçak meydana geldiğinde bunu her zaman anlayamamanız mümkündür. Çünkü su tesisatınızın gözle görülen noktalarda bulunan borularında kaçak olursa bunu anlasanız da, su tesisatınızın duvar içerisinde kalan bölümlerinde bir kaçak meydana geldiğinde bunu anlayabilmeniz pek de mümkün değildir. Evinizde açık armatür bulunmamasına rağmen su akış sesi duyuyorsanız duvarınızın içinden geçen su borularında su kaçağı mevcut olduğuna işaret eder. Böyle durumda Altıntepe cihazla su kaçağı tespiti ve onarımı için bizi arayabilirsiniz. Uzmanlarımız hassas dinleme cihazları ve yüksek görüntü kalitesine sahip olan boru kameraları ile su tesisatınızdaki su kaçağını nokta atışı ile bulabiliyor.

Duvar Kırmadan Su Kaçağının Yerini Belirleme

Binanızın altyapısında döşeli olan su borularından birisinden su kaçağı nedeni ile su sesi geliyor olabilir. Bu durumda su kaçağının tam olarak hangi noktada olduğunu manuel tekniklerle belirleyebilmeniz mümkün değildir. Bunun için ya eski yöntemleri kullanarak, borunun geçtiği duvarın tümünü kırmanız ve su borusunda gözlem gerçekleştirmeniz gerekir ya da özel teknolojik cihazlardan yararlanmanız gerekir. Altıntepe su tesisatçısı olarak uzun yıllarda faaliyet gösterdiğimiz Altıntepe semtinde müşterilerimize kaliteli hizmet sunabilmek için teknolojiden her zaman yararlanıyoruz. Bu çerçevede de su tesisatınızdaki su kaçağının tespiti için uzmanlarımızla hassas dinleme cihazları ve boru içi kamera sistemleri kullanıyoruz. Bununla birlikte daha kapsamlı ve nokta atışı bir tespit için kızılötesi kamera sistemleri de kullanmaktayız.

Temiz ve Garantili Su Kaçağı Tespit ve Onarımı

Sıhhi tesisat hizmetlerinde profesyonel uzmanlarımız, yaşam alanlarınızda temiz ve titiz bir çalışma gerçekleştirmektedir. Kullandıkları teknolojik ürünler sayesinde hafriyat pisliğine de neden olmadan gerçekleştirdikleri su kaçağı tespiti sayesinde su kaçağını hem hızlı hem de düşük maliyetle giderebiliyoruz. Altıntepe cihazla su kaçağı tespiti ve onarımı hizmetlerimizle sizde tesisatınızdaki kaçak sorunlarından kurtulmak istiyorsanız bizleri 7 gün 24 saat kesintisiz olarak arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir