Su tesisatı, binanın ana parçalarından birisi olduğundan her zaman en yüksek kalitede uygulanmaktadır. Duvar içerisinde gün ışığı almadan ve çeşitli faktörlere maruz kalarak uygulanması zorunlu olan su tesisatında yaşanabilecek sorunlar, çok ciddi problemler oluşturabilir. Özellikle de su tesisatınızın duvar içinde kalan borularında zaman içerisinde çürüme, basınç etkili patlama gibi pek çok olumsuz sonuç meydana gelebilir. Bu durum su tesisatınızda su kaçağının oluşumuna neden olur. Su kaçağı ancak ya alt kattaki komşunuza akması ya da duvarınızda rutubet oluşumu ile anlaşılabilir. Eğer bu tip durumlardan birisi ile karşı karşıya iseniz mutlaka Adatepe kırmadan su kaçağı tespiti hizmetlerimize başvuru gerçekleştirmelisiniz.

Cihazla Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Binanızda uygulanmış olan su tesisatı ne kadar kaliteli olursa olsun zaman içerisinde bu tip sorunlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Eğer su tesisatınızın bir veya birden fazla noktasında su sızıntısı oluştuysa buna müdahalelerin profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilmesi gerekir. Çünkü duvarınızın içerisinde bulunan su tesisatının hangi noktasında olduğunun tespit edilmesi için tüm duvarın kırılması günümüzde son derece çağ dışı bir işlem tarzıdır. Çünkü Maltepe Adatepe tesisatçı olarak firmamızda en güncel teknolojilerden yararlanarak, uyguladığımız kırmadan su kaçağı tespiti uyguluyor. Uzmanlarımız cihazla su kaçağı tespiti yapıyor. Termal kameralar, pis su kameraları, dinleme cihazları gibi özel ekipmanlar ile borunun tam hangi noktasından suyun kaçtığını belirliyoruz. Böylelikle nokta atışı ile müdahalelerimizi yerine getirebiliyoruz.

Garantili Su Kaçağı Onarımı

Profesyonel hizmet anlayışı çerçevesinde Adatepe kırmadan su kaçağı tespiti işlemleriyle tam olarak nerede olduğunu belirlediğimiz su kaçağına doğrudan müdahalede bulunuyor. Bunun için tespit edilen noktadan ufak kapsamlı bir delik açarak, boruya ulaşıyoruz. Daha sonra boruya gerekli olan müdahaleleri kaliteli ekipmanlarla gerçekleştiriyoruz . Böylelikle uzun ömürlü bir kullanımı, sıklıkla kaçak problemleri yaşamadan elde edebilmenizi sağlıyoruz. Garantili su kaçağı onarım hizmetlerimize 7/24 kolayca 0535 963 91 38 – 0507 370 94 numaralı iletişim hatlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir